FANDOM


Uriah Pedrad
Uriah Pedrad
Wiek 16 lat
Frakcja rodzinna Nieustraszoność
Frakcja Wybrana Nieustraszoność
Płeć Mężczyzna
Rodzina Ezekiel Pedrad

Hana Pedrad (matka) Nieznany ojciec †

Związki Lynn (Przyjaciółka)

Marlene (Dziewczyna)
Tris(Przyjaciółka)
Christina (Przyjaciółka)

Status Nie żyje
Występowanie Niezgodna, Zbuntowana, Wierna
Aktor Keiynan Lonsdale

Uriah Pedrad niezgodny mężczyzna urodzony w Nieustraszoności, gdzie pozostał. Był bardzo wesołym, pogodnym chłopakiem. Jego dziewczyną była Marlene. Po jej śmierci zaprzyjaźnił się z Christiną, ale nie był w niej zakochany. Miał brata Zeke'a i mamę Hanę. Zmarł na skutek obrażeń po wybuchu bomby w Agencji.

Nowicjat Edytuj

Urodzony w Nieustraszoności Uriah podczas Ceremonii Wyboru wybrał Nieustraszoność. Bez problemu dotarł do siedziby, lecz nie skoczył pierwszy. Był pierwszy w rankingu po pierwszym etapie. Po drugim etapie wyprzedziła go Lynn, był drugi. W krajobrazie strachu pokonywał lęk Lauren. Miał jedno z wyższych miejsc w ogólnym rankingu. Przyjaźnił się z Marlene i Lynn.

Wierna Edytuj

We Wiernej Uriah wyrusza razem z Tris, Tobiasem i resztą za mur. Mieszka razem z nimi w Agencji. Jednak podczas z jednego z ataków stał zbyt blisko wybuchu i zapadł w śpiączkę z której już się nie obudził.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki