FANDOM


Kfhjd.jpg

Przeprowadzanie testu

Test przynależności — test przeprowadzany na każdym szesnastolatku, mający za zadanie sprawdzić ich predyspozycje oraz przynależność do frakcji.

Polegał on na symulacji. W każdym z etapów jedna frakcja zostawała odrzucana. Pierwszy etap odwoływał się do pokonania (bądź nie) psa, a polegał on na wybraniu sera lub noża. Do symulacji głosu udzieliła Jeanine Matthews, przywódczyni Erudycji.

Przebieg testu przynależnościEdytuj

Anigif enhanced-3242-1393437344-1.gif

Testy odbywały się w szkole, w specjalnie do tego przeznaczonych dziesięciu salach. Przeprowadzali je głównie ochotnicy z Altruizmu, lecz w jednej sali był Erudyta, a w drugiej Nieustraszony. Było to konieczne ze względy na to, że członkowie Altruizmu nie mogli testować Altruistów.

Do testu osoby wywoływano dziesiątkami: po dwa nazwiska z każdej frakcji. Wywołani wchodzili pojedynczo do wyznaczonych pomieszczeń. Test Tris Prior i Tobiasa przeprowadzała Tori Wu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki