FANDOM


Insurgent movie trailer image 2.png

Pudełko — przedmiot, który pojawił się w filmie Zbuntowana (film). Znalazł je Eric w domu Andrew Prior i Natalie Prior. W pudełku, była nagrana wiadomość od założycieli Frakcji.

Otwarcie pudełkaEdytuj

Jeanine Matthews testowała Niezgodnych, aby ich zachowywanie świadomości podczas symulacji, otworzyło Pudełko. Była jej jednak potrzebna Niezgodna w 100%, czyli Tris Prior. Za pierwszym razem (podczas symulacji Serdecznych) Tris nie otworzyła pudełka, ponieważ nie poradziła sobie z symulacją, a Peter podał jej środek na zwietczałe mięśnie, przez co wyglądała jakby była nie żywa. Później jednak Tris się obudziła i ponownie przystąpiła do prób otwarcia pudełka. Udało jej się i całe Chicago odsłuchało wiadomości i wyruszyło poza ogrodzenie, co nie jest zgodne z książką.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki