Wikia

Niezgodna Wiki

Strona główna

117stron na
tej wiki
Dyskusja0

Uważaj! Na Niezgodna Wiki możesz znaleźć Spoilery!

PrawośćAltruizmSerdecznośćNieustraszonośćErudycjaTrylogia NiezgodnaStrona główna - obraz.jpg

Ładowanie danych RSS...

Polecany artykuł
Tris.jpg
Tris Prior – główna bohaterka i narrator trylogii Niezgodna. Jest upartą szesnastoletnią dziewczyną, która nienawidzi okazywać słabości. Choć Tris urodziła się w Altruizmie, to przenosi się do Nieustraszoności i musi zmierzyć się z faktem, że jest niezgodna. Kiedy przybyła do swojej nowej frakcji, zdecydowała się na zmianę imienia na Tris, mając nadzieję na nowy początek w nowej frakcji. Umarła jako bohaterka, zaraz po tym jak pokonała działanie serum śmierci i ocaliła całe rodzinne miasto przed resetowaniem, postrzelona przez Davida. czytaj więcej...
Veronica Roth
Veronica Roth (ur. 19 sierpnia 1988 roku w Nowym Jorku) jest amerykańską autorką trylogii Niezgodna. Wychowała się w stanie Barrington, Illinois na przedmieściach Chicago. Ma polskie korzenie - rodzina jej matki pochodzi z Polski. Ma dwójkę rodzeństwa - brata i siostrę. Swoją pierwszą książkę Niezgodna napisała, gdy chodziła na Uniwersytet Northwestern.
Dla edytora
Jeżeli jesteś pierwszy raz na Wiki, przeczytaj przewodnik dla początkujących. Poniżej znajdują się listy z artykułami, wymagającymi natychmiastowej rozbudowy, oraz poprawy.
Aby utworzyć nowy artykuł, wpisz jego tytuł w polu poniżej.

Ankieta
Która z postaci jest najlepsza?
 
172
 
29
 
288
 
22
 
15
 

Ankieta stworzona dnia maj 10, 2015, o godzinie 11:02.
Oddanych głosów: 526


Więcej od Wikii

Losowa wiki