FANDOM


Natalie Prior
Natalie sm
Wiek 45
Pochodzenie Milwaukee, Nieustraszoność
Frakcja wybrana Altruizm
Rodzina Andrew Prior (mąż) †

Tris Prior (córka) †
Caleb Prior (syn)

Status Nie żyje
Aktorka Ashley Judd

"Bądź dzielna Beatrice. Kocham cię."

_ Ostatnie słowa Natalie.

Natalie Prior (zd. Wright) — matka Caleba i Tris oraz żona Andrew Priora. Urodziła się w Milwaukee na Peryferiach, lecz wskutek nieudanego eksperymentu trafiła do Chicago. Początkowo mieszkała w Nieustraszoności, ale przeniosła się do Altruizmu. Tris poznała jej przeszłość dzięki dziennikowi i listom do Davida.

BiografiaEdytuj

WCZEŚNIEJSZE ŻYCIE Edytuj

Natalie mieszkała w Milwaukee, gdzie przeprowadzano eksperyment, który się nie powiódł. Kiedy spostrzegła, że matka zamordowała jej ojca, natychmiast uciekła z domu. Później spotkała ją sytuacja, gdzie starszy chłopak usiłował zabić młodszego, ale nie dopuściła do tego, odbierając życie napastnikowi. Zamieszkała w Agencji, gdzie przyjęto ją z otwartymi ramionami dzięki jej czystym genom. Potem została przeniesiona do Chicago. Znalazła się w Nieustraszoności i zakochała się w Andrew, urodzonym w Erudycji. Razem postanowili przenieść się do Altruizmu, gdzie wzięli ślub i doczekali się dwójki dzieci.

PÓŹNIEJSZE ŻYCIE Edytuj

Natalie odwiedziła Tris w jej frakcji w Dniu Wizyt. Tam nakazała jej być ostrożną co do Niezgodności. Podczas symulacji ataku, uratowała córkę przed śmiercią, sama przy tym ginąc od postrzału. Zanim jednak zmarła, wyznała córce, że należała kiedyś do Nieustraszoności i wskazała drogę do kryjówki.

Ciekawostki Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki