FANDOM


Eric
Eric insurgent
Eric
PochodzenieErudycja
FrakcjaNieustraszoność
PłećMężczyzna
LosNie żyje
AktorJai Courtney

Eric — przywódcą Nieustraszoności, czarnym charakter, łowca Niezgodnych i bliski współpracownik Jeanine Matthews.

WyglądEdytuj

W książce jest opisywany jako osiemnastoletni Nieustraszony o długich, czarnych włosach i twarzy ozdobionej niezliczoną ilością kolczyków. Filmowa wersja Erica została przedstawiona jednak inaczej; nie jest dokładnie powiedziane, w jakim jest wieku, ma blond włosy zaczesane do tyłu. Charakteryzatorzy pozostawili mu tylko dwa kolczyki nad prawą brwią, lecz dodali tatuaże charakterystyczne dla Przywódców Nieustraszoności, a mianowicie cztery pionowe, segmentowane pasy. Bohater przywdziewa kolor czarny, jak przystało na członka swojej frakcji.

PoczątkiEdytuj

W prequelu ,,Cztery" dowiadujemy się, że Eric jest transferem z Erudycji. Na początku nowicjatu Eric uprzykrza życie Tobiasowi, a w trakcie jego trwania Cztery zwycięża z nim w pojedynku, stając się jego wrogiem. Z relacji Tobiasa dowiadujemy się, że Eric posiada 12 lęków.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki