FANDOM


Christina
Christina Allegiant
Wiek 16
Pochodzenie Prawość
Frakcja Nieustraszoność
Płeć Kobieta
Rodzina Stephanie (matka)
Rose (siostra)
Sojusznicy Tris Prior (najlepsza przyjaciółka) †

Will (chłopak)) †
Tobias Eaton (najlepszy przyjaciel)
Al (bliski przyjaciel) †
Uriah Pedrad (bliski przyjaciel) †
Marlene (przyjaciółka) †
Lynn (przyjaciółka) †
Cara (przyjaciółka)
Caleb Prior (znajomy) Fernando (znajomy) †

Wrogowie Jeanine Matthews

Peter Hayes
Eric

Występuje Niezgodna
Zbuntowana
Wierna
Aktorka Zoë Kravitz
Los Żyje

Christina − najlepsza przyjaciółka Tris; transfer z Prawości. Przeniosła się do Nieustraszoności. Była dziewczyną Willa. Gdy Beatrice go zastrzeliła, Christina obraziła się na nią. Nie mogła zapomnieć, że to właśnie Tris go zabiła. Wybaczyła jej gdy zrozumiała, że chłopak pod wpływem symulacji był nastawiony na zabijanie każdego żywego obiektu. Później zaprzyjaźniła się z Uriahem, lecz, jak sama powiedziała, nie mieli się ku sobie.

BiografiaEdytuj

NowicjatEdytuj

Christina była średnia w nowicjacie, lecz zawsze powyżej czerwonej linii. Poddała się podczas pojedynku, gdyż nie starczyło jej sił, przez co musiała wisieć nad przepaścią przez pięć minut. Utrzymała się - pokazała w ten sposób, że jest naprawdę Nieustraszona. Często zdarzało jej się jawnie mówić to co myśli, przez co wpadała w małe spięcia z trenerem.

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki